Hakkımızda

Gebze Gaz San ve Tic. A.Ş. geçmişi 1990 yılına dayanan çeyrek asırdan fazladır sektörde yer alan; Endüstriyel Gazlar dolum ve dağıtımını yapan, bununla birlikte müşterilerine kendi sektörünü kapsayan alanlarda çözüm ortağı olmuş, köklü ve deneyimli bir firmadır.

Firma kurucularının Demir Çelik Sektöründe, imalatçı deneyimlerin 1960’lara kadar uzanması, endüstriyel müşteri portföyümüze en iyi hizmeti sunma gayretimizde bizlere rehber olmuştur.

1998 yılında görev değişimi yapılarak, büyüme ivmesi hız kazanan Gebze Gaz; 2004 yılında Sınai Gazlar alanındaki bayisi olduğu kurumdan ayrılarak kendi öz sermayesi ve ekipmanlarıyla Karbondioksit, Argon, Oksijen, Azot ve bunların belirli oranlarda karışımı ile elde edilen Mix. gazlarının dolumlarına başlamıştır.Yine aynı dönemde firmamız ISO 9001-200 kalite yönetim sistemini bünyesinde kurarak kalitenin izlenebilirliğini sağlamıştır.2002 yılında denizcilik sektöründe ihtiyaç duyulan Sıvı Oksijen ve bunların taşınabilir kablarda kullanılmasına yönelik geliştirdiği 1500 kg-3000 kg arasındaki yatık taşınabilir kreyojenik tanklar sayesinde bir ilke imza atmış ve müşterilerine bu anlamda ülkemizde ilk defa böyle bir hizmetin verilmesine önderlik etmiştir.

2008’li yıllara gelindiğinde ülkemizin göz bebeği olan projelerde, hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimizin yer alması ve de kaynak proseslerinde bizlerin dolumunu yaptığı gazları kullanmaları kalitemize verdiğimiz önemin karşılığı noktasında en güzel göstergelerden biri olmuştur.
Yıllarca Demir Çelik Sektörüne hizmet veren Gebze Gaz; 2012 yılında yeni bir iş kolunda da başarılara imza atmaya başlamıştır.Başta LPG olmak üzere diğer kimyasallarla ilgili olarak gemilerin ve kara stok sahalarının nitrojen ile basınç testleri, hidrostatik testlerden sonra su ve nemin berteraf edilmesi, hatların ve tankların yanıcı ortamdan arındırılarak çalışma ortamının sağlanması (Gas Free), kapalı devrelerin ve tankların oksijenden ve nemden arındırılarak yanıcı ve oksitlenebilir ürünlerin stoklanabilmesi için uygun ortamın hazırlanması amacıyla çalışma sahasında kendi ekip ve ekipmanlarıyla hizmet vermiş ve aldığı görevleri layıkıyla yerine getirmiştir.

Yine bu gelişmelere ek olarak yenilenebilir enerji sistemleri başlığının altında yer alan jeotermal enerji santrallerinin hat bakım ve revizyonlarında da Gebze Gaz yer almakta ve kendisine verilen görevleri yerine getirmektedir.

2015 yılında yaptığı modernizasyon yatırımı ile yeni tesisine geçen firmamız burada da başta Marmara Bölgesi olmak üzere yurdumuzun bir çok noktasına gaz hizmetini müşterilerimiz adına götürmüştür.

Başarı grafiğini her geçen zamanda yükselten Gebze Gaz, yaptıklarıyla yabancı yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başarmıştır.2017 yılı itibariyle 27 ülkede ve dört kıtada faaliyet gösteren; 1927 yılından bu yana Endüstriyel, Medikal, Gıda ve Özel Gazlarda hizmet veren  İtalyan SOL GROUP firması ile ortaklık kuran Gebze Gaz; yönünü dünya vizyonu olan bir oluşuma doğru çevirmiştir.

Her zaman başta en iyi hizmet ve kalite anlayışıyla verdiği ürün ve hizmetlerde Avrupa ISO EN standartlarına uygun, ekipman, ürün ve araçlarla birlikte yaptığı işin bilinç ve sorumluluklarını taşıyan firmamız; personelleriyle sizlere en iyi ve doğru olanı emniyetli şekilde vermeyi misyon kabul etmiştir.

Amacımız sizlere kendimizi tanıtmak ve değerli tedarikçi ortaklarınızdan biri olmaktır.

Bu konuda üzerimize düşeni yapmaya daima hazır olduğumuzu bildirir, saygılarımızı sunarız.

GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Sizlere özel sunum ve fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim