Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ
 
Misyonumuz; Müşterimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri getirerek onlarla uzun süreli işbirliği içerisinde olmak ve   kendimizi sürekli geliştirip yenileyerek ekonomik çözümler sunmaktır.
Bu misyonumuzu yerine getirirken aşağıdaki temel değer ve ilkelerimiz ışığında çalışırız.
Müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve beklentilerini karşılamak öncelikli görevimizdir.
Birbirimizi anlamak, güven duymak ve desteklemek için şirketimizde şeffaflık, ön yargıdan uzak, iletişime dayanan, organize ve koordine olmuş, çalışma ortamını sağlamak amacımız olacaktır.
 
VİZYONUMUZ
 
Toplam Kalite Yönetimi felsefesi ile ürettiğimiz ürünlerde iş mükemmelliğini yakalamak ve müşterilerimize bütünsel çözümler sunmak.
Ürünlerimize ve hizmetlerimize ihtiyaç duyan müşterilerimizin, beklentilerini temel ilke olarak benimsemiş bir şirket olarak kalite, maliyet, fiyat, teslim süresi ve çalışanlarının memnuniyeti açısından örnek bir model olacaktır.
Firma güvenirliliğimiz, kaliteden ödün vermeyen üretim anlayışımız ve müşterilerimizin çözüm ortağı olmak bizi sektörün önemli zincir halkalarından biri yapacaktır. cc
 

GENİŞ ÜRÜN YELPAZEMİZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Sizlere özel sunum ve fiyatlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

İletişim